Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Jste nevěsta a měla byste zájem o svatbu na klíč ?

Celkem hlasů: 15147
Počítadlo přístupů

TOPlist

Naše služby

Náš salón Vám nabízí k zapůjčení či k zakoupení svatební šaty, elegantní společenské šaty dlouhé, krátké koktejlové, kostýmky, sukně, topy, blůzky - vhodné ke všem příležitostem - svatba, maturitní ples, taneční kurz, do divadla a kina, na slavnostní večeři...Oblečou se u nás jak hubené, tak baculky, jak slečny do tanečních a na maturitní ples, budoucí nevěsty, tak i jejich maminky a babičky.

Výběr z 500 modelů společenských šatů a z více než 230 svatebních šatů. Všechny modely máme přímo na salónu a jsou připraveny na Vaší zkoušku, ke které může být přivolána i naše odborná švadlena k úpravě Vámi vybraných šatů.

Odborné poradenství v oblasti snubních prstenů, šperků a drahých kamenů

Majitelka Salónu Nobless má téměř 30ti letou praxi v práci se šperky a klenoty, 26 let pracovala na Puncovním úřadu a mnoho let působí i jako soudní znalec v oboru Znalectví šperků z drahých kovů a kamenů. Využijte této jedinečné možnosti poradit se před nákupem s opravdovým odborníkem, či možnosti ocenění Vašich šperků. Přímo na Salónu zprostředkováváme výkup zlata a zlatých zlomků anebo nákup snubních prstenů protihodnotou.

Služba pro klienty
Náš salón poskytuje navíc i tyto služby - čištění, žehlení a úpravy na míru u nás zakoupených i Vašich donesených svatebních nebo společenských šatů a dále napařování pánských obleků.

Vytvoření originální svatební dekorace
Salón Nobless vytvoří svatební dekorace podle Vašich přání. Na fotkách je naše výzdoba svatební tabule s podzimní tématikou.